Envieu la consulta
Descripció del producte
XC6SLX75T-3FGG676C és una matriu de porta de gamma de gamma alta (FPGA) desenvolupada per Xilinx, una empresa líder en tecnologia de semiconductors. Ofereix un gran nombre de cèl·lules lògiques, memòria distribuïda i rodanxes DSP, que la fan adequada per a una àmplia gamma d’aplicacions. Aquest dispositiu compta amb 74.880 cel·les lògiques, 3,5 MB de memòria RAM distribuïda, 180 rodanxes DSP i 8 rajoles de gestió de rellotges. Funciona amb una font d'alimentació de 1.2V a 1.5V i admet diversos estàndards d'E/S com LVCMOS, LVDs i PCI Express. El grau de velocitat -3 d'aquest FPGA li permet funcionar fins a 375 MHz. Aquest dispositiu inclou un paquet de 676 pins de bola de boles de boles (FBGA), que proporciona una connectivitat elevada de recompte de pin per a diverses aplicacions. XC6SLX75T-3FGG676C s’utilitza habitualment en indústries com ara aeroespacial i defensa, automoció, control industrial i telecomunicacions.